Štandard mezonetov Nová Studienka

Každý z nás má svoje vysnívané predstavy o novom bývaní a my Vám ich radi pomôžeme uskutočniť. Je len na Vás aké farby a materiály budú dominovať vo Vašom dome a my sa postaráme o zvyšok. V rámci štandardu si môžete vybrať zo širokej škály vysokokvalitných materiálov a príslušenstva od kvalitných dodávateľov, s ktorými nás spája dlhoročná spolupráca. 

Vyberte si kúpeľňu a WC podľa vlastných predstáv. Spolupracujeme s dodávateľom SIKO Kúpelňe, ktorý ponúka široký výber prevedení a štýlov. Súčasťou štandardu je aj kvalitná sanita a batérie overenej značky Grohe. Máme pre Vás výber zo širokej škály 43 vzorov a farieb laminátových podláh a až 32 typov prevedení interiérových dverí. 

Mezonetový byt štandard

Úžitková plocha byt:  86,16 - 129,77 m²

Plocha pozemku: 219 - 338 m²

mezonetový byt

HOLOBYT:

vstupné plastové dvere s izolačným trojsklom, plastové okná s izolačným trojsklom vo farbe vonkajšej fasády, elektrické podlahové kúrenie na vodnej báze, elektrický kotol na ohrev teplej vody, centrálny termostat, geberit systém, predpríprava na exteriérové elektrické žalúzie, predpríprava na alarm, predpríprava na krb, predpríprava na tepelné čerpadlo, predpríprava na klimatizáciu

ŠTANDARD:
od 15 000 € + DPH

laminátová podlaha, keramická dlažba, keramické obklady, lišty, interiérové dvere so zárubňami a kľučkami, sanita

 

* cena štandardu je orientačná konečná kalkulácia bude závisieť od rozsahu realizovaných prác

NADŠTANDARD:

podľa dohody

klimatizácia, interiér na mieru, realizácia záhrady, tepelné čerpadlo