Štandard mezonetov Nová Studienka

Každý z nás má svoje vysnívané predstavy o novom bývaní a my Vám ich radi pomôžeme uskutočniť. Je len na Vás aké farby a materiály budú dominovať vo Vašom dome a my sa postaráme o zvyšok. V rámci štandardu si môžete vybrať zo širokej škály vysokokvalitných materiálov a príslušenstva od kvalitných dodávateľov, s ktorými nás spája dlhoročná spolupráca. 

Vyberte si kúpeľňu a WC podľa vlastných predstáv. Spolupracujeme s dodávateľom SIKO Kúpelňe, ktorý ponúka široký výber prevedení a štýlov. Taktiež sú súčasťou štandardu aj kvalitná sanita a batérie overenej značky Grohe. Máme pre Vás výber zo širokej škály 43 vzorov a farieb laminátových podláh a až 32 typov prevedení interiérových dverí. 

Mezonetový byt štandard

Úžitková plocha:85,99 - 129,89m²

Plocha pozemku:219 - 338m²

mezonetový byt

HOLOBYT:

kompletne dokončená elektrika v celom dome vrátane vypínačov a zásuviek / oplotenie pozemku / s vymaľovaním 2 parkovacie státia / terasa / podlahové elektrické kúrenie v celom dome vrátane elektrického kotla na ohrev vody / centrálny termostat na elektrické kúrenie / predpríprava na alarm / predpríprava na vonkajšie žalúzie /  geberit / plastové okná s prevedením vo farbe fasády z vonkajšej strany a z vnútornej strany v neutrálnej bielej farbe / predpríprava na krb /

ŠTANDARD:
+10 000

parkety , lišty / interiérové dvere , kľučky / kúpeľňa: sanita, batérie /

 

NADŠTANDARD:

podľa dohody

 klimatizácia/ interiér na mieru / realizácia záhrady